18,5palcový průmyslový dotykový monitor NW02 pro vestavbu
YL-GZNW02Q185TC-V1
Dotykové rozhraní se skleněnou čelní plochou pro panely zařízení a kiosky. Porovnejte tři velikosti Full HD a vyberte provedení pro svou skříň.

Přehled řady NW02
NW02 je rodina tří průmyslových dotykových monitorů Full HD pro vestavbu s úhlopříčkami 18,5, 21,5 a 27 palců, určených pro panely zařízení, systémy HMI a samoobslužné terminály v interiéru. Každý model TC kombinuje LCD, dotyk PCAP, videovstupy HDMI/VGA, dotykovou komunikaci USB, napájení DC 12 V a rozteč VESA 100 × 100 mm pro použití s externím počítačem nebo řídicí jednotkou. Mechanická dokumentace a konfigurace jasu se liší podle modelu.
01 / VÝBĚR MODELU
Začněte velikostí a poté porovnejte jas a teplotní rozsah. Mechanická dokumentace je k dispozici pro 21,5 palce; pro zbývající dvě velikosti je nutný schválený výkres.
Rozsahy jasu popisují specifikaci V1, nikoli automatické stmívání nebo potvrzené skladové zásoby. Konfiguraci a dostupnost dohodněte v nabídce.
02 / VHODNOST PRO APLIKACI
Využijte tyto scénáře integrace k vymezení požadavků. Vhodnost závisí na vybraném modelu, hostitelském zařízení a skříni.
NW02 používejte jako dotykové rozhraní s externím hostitelským zařízením pro řízení strojů, obsluhu zařízení, vizualizaci procesů a nastavovací rozhraní. Aplikaci zajišťuje externí počítač nebo řídicí jednotka; HDMI/VGA přenáší obraz a USB dotykovou komunikaci.
Porovnejte kompaktní uspořádání 18,5 palce s rozhraními 21,5 nebo 27 palců pro informační, navigační a transakční procesy.
Slaďte displej, dotykovou plochu a hostitelské zařízení v jednom návrhu a prověřte montáž před výrobou nástrojů.
Dokumenty NW02 V1 neuvádějí stupeň krytí IP. Vyšší jas nedokládá vhodnost do deště, pro mytí proudem vody ani pro nechráněné venkovní použití.

03 / MECHANICKÁ INTEGRACE
Skleněná čelní plocha se zadní deskou a krytem z plechu.
NW02 je označována jako bezrámečková řada. Jde o vzhled čelní plochy, nikoli o nulovou šířku okraje displeje. Posuzujte obrys skla, viditelnou plochu a způsob uchycení jako jednu sestavu.
Celkové rozměry 21,5palcového modelu podle V1 jsou 516 × 311 × 44,5 mm. Rozteč VESA není rozměrem výřezu. Před uvolněním skříně do výroby potvrďte tolerance, hloubku zašroubování, poloměr ohybu kabelů a zadní větrání.
Prověřit mechanické podklady pro 21,5 palce ↗PŘIPOJENÍ K HOSTITELSKÉMU ZAŘÍZENÍ
Modely TC jsou monitory pro externí počítač nebo řídicí jednotku. Připojte video, dotykovou komunikaci a napájení k příslušným rozhraním.
Napájecí konektor DC 5521. Pro dodávanou konfiguraci je třeba potvrdit kompatibilitu s operačním systémem hostitele a specifické požadavky aplikace na dotyk.

04 / TECHNICKÉ POROVNÁNÍ
Níže uvedené hodnoty pocházejí ze tří specifikací kompletních jednotek TC V1. Údaje o komponentách displeje nenahrazují údaje o celém monitoru.
| Parametr | 18,5″YL-GZNW02Q185TC-V1 | 21,5″YL-GZNW02Q215TC-V1 | 27″YL-GZNW02Q270TC-V1 |
|---|---|---|---|
| Rozlišení | 1920 × 1080 | 1920 × 1080 | 1920 × 1080 |
| Jas¹ | 300–1000 cd/m² | 300–1000 cd/m² | 300 cd/m² |
| Kontrastní poměr | 1000:1 | 1000:1 | 1000:1 |
| Pozorovací úhly² | 89 / 89 / 89 / 89° | 89 / 89 / 89 / 89° | 89 / 89 / 89 / 89° |
| Doba odezvy displeje | 14 ms | 14 ms | 14 ms |
| Doba odezvy dotyku | ≤5 ms | ≤5 ms | ≤5 ms |
| Provozní teplota | −20 … 70°C | −20 … 60°C | 0 … 50°C |
| Skladovací teplota | −20 … 70°C | −20 … 60°C | −20 … 60°C |
| MTBF LCD³ | 50000 h | 30000 h | 30000 h |
| Maximální příkon při provozu | ≤40 W | ≤40 W | ≤40 W |
| Montážní rozteč VESA | 100 × 100 mm | 100 × 100 mm | 100 × 100 mm |
| Celkové rozměry, š × v × h | Ve V1 nejsou uvolněny | 516 × 311 × 44,5 mm | Ve V1 nejsou uvolněny |
| Mechanická dokumentace | 2D výkres čeká na zpracování | Rozměry a 2D výkres jsou uvedeny ve V1 | 2D výkres čeká na zpracování |
¹ Potvrďte dodávanou konfiguraci jasu v nabídce. Pro 27palcový model je uvedeno 300 cd/m².
² Zdroj uvádí čtyři směrové pozorovací úhly, ale neurčuje jejich pořadí.
³ MTBF LCD je údaj zdrojové specifikace, nikoli záruční doba ani příslib životnosti celého systému.
Čistá hmotnost není ve všech třech dokumentech V1 dosud určena. Celkové rozměry modelů 18,5 a 27 palců nejsou uvedeny.
1 monitor · 1 napájecí adaptér · napájecí kabel 1,8 m · kabel HDMI 1,8 m · kabel USB 1,5 m
Při objednávce potvrďte typ zástrčky, konečnou sadu kabelů a případné montážní příslušenství.
05 / KVALITA A TECHNICKÉ PODKLADY
Projektové posouzení opřete o vybraný hardware, schválený výkres a příslušné zkušební podklady.
Projděte si informace EverGlory o kvalitě a testování a poté určete kontrolní kritéria a podklady potřebné pro svou aplikaci NW02.
Prohlédnout kvalitu a testování ↗ · Anglický referenční dokumentSeznamte se s přístupem ke kvalitě výroby a sledovatelnosti. Slaďte dohodnutý model, konfiguraci a kontrolní záznamy se svými nákupními požadavky.
Prohlédnout sledovatelnost výroby ↗ · Anglický referenční dokumentSpecifikace V1 uvádějí EN55032 třída A a ESD ±4 kV kontaktně / ±8 kV vzduchem, kritérium B. Tyto údaje nenahrazují úplný zkušební protokol ani certifikaci. V případě potřeby si vyžádejte příslušné doklady pro přesnou hardwarovou revizi.
06 / TECHNICKÉ PODKLADY KE STAŽENÍ
Stáhněte si anglický technický přehled NW02 pro porovnání modelů, plánování připojení a dokumentovaný obrys 21,5palcového modelu.
Sestavila společnost DongGuan Ever Glory Photoelectric co., Ltd. Technický zdroj: dokumenty V1 jednotlivých modelů. Anglický souhrn: EN1, říjen 2026. Revize souhrnu nemění revizi zdrojové specifikace.
18,5 · 21,5 · 27 palců
Údaje modelů, stav dokumentace a poznámky k integraci
07 / OTÁZKY K VÝBĚRU
Odpovědi vycházejí z dokumentace modelů a z otevřených otázek integrace.
NW02 je řada průmyslových dotykových monitorů se skleněnou čelní plochou pro panely zařízení a vestavbu do skříní. Tři modely TC kombinují LCD Full HD s kapacitním dotykem; aplikaci zajišťuje externí počítač nebo řídicí jednotka. Model vybírejte podle velikosti obrazovky, jasu, provozní teploty a mechanického uspořádání.
Rodina NW02 je v nabídce popisována jako bezrámečková s odkazem na skleněnou čelní plochu. Neznamená to nulovou šířku okraje displeje ani samotný otevřený LCD modul. Ověřte obrys skla, viditelnou plochu displeje, způsob montáže a výřez ve skříni podle mechanického výkresu vybraného modelu.
Specifikace V1 jednotlivých modelů zahrnují monitory 18,5, 21,5 a 27 palců. Dokument V1 pro 21,5 palce obsahuje obrys 516 × 311 × 44,5 mm a 2D výkres. Dokumenty pro 18,5 a 27 palců označují 2D výkres jako dosud nezpracovaný a neuvádějí celkové rozměry. Před dokončením návrhu těchto instalací potvrďte uvolnění mechanické dokumentace a možnost objednání.
Ne. Specifikace V1 pro 18,5 a 21,5 palce uvádějí 300–1000 cd/m²; specifikace V1 pro 27 palců uvádí 300 cd/m². Požadovaný jas a dodávanou konfiguraci dohodněte v nabídce. Rozsah nedokládá automatickou regulaci jasu ani skladovou dostupnost.
Pro obraz použijte HDMI nebo VGA, pro dotykovou komunikaci USB a pro napájení DC 12 V přes konektor DC 5521. Specifikace TC popisují dotykové monitory, nikoli počítače typu all-in-one. Potvrďte operační systém hostitele, vedení kabelů a případné požadavky na ovladače dotyku pro konkrétní aplikaci.
Všechny tři specifikace V1 uvádějí rozteč VESA 100 × 100 mm a montáž na stěnu, vnitřní i vnější vestavbu. Rozteč otvorů VESA není rozměrem výřezu v panelu. Před výrobou potvrďte úplnou geometrii montáže, podrobnosti spojovacího materiálu, zadní prostor a výkres skříně.
Tři specifikace kompletních jednotek V1 neuvádějí stupeň krytí IP. Každou exponovanou instalaci posuďte z hlediska požadovaného utěsnění skříně, odvodu vody, omezení kondenzace a tepelného návrhu. Samotný jas nedokládá vodotěsnost ani vhodnost pro nechráněné venkovní použití.
Zdrojové dokumenty uvádějí kapacitní dotyk, komunikaci USB bez instalace ovladače a dobu odezvy dotyku nejvýše 5 ms. Nedokládají funkci v rukavicích ani za mokra, počet současných dotykových bodů, optické lepení ani konkrétní verze operačních systémů. Tyto požadavky zahrňte do posouzení aplikace.
Každý seznam balení V1 obsahuje jeden dotykový monitor, jeden napájecí adaptér, napájecí kabel 1,8 m, kabel HDMI 1,8 m a kabel USB 1,5 m. Konečnou sadu kabelů, typ zástrčky a montážní příslušenství potvrďte při objednávce.
Specifikace V1 uvádějí EN55032 třída A pro vyzařované rušení a úrovně ESD ±4 kV kontaktně a ±8 kV vzduchem, kritérium B. Jde o údaje specifikace; dodané podklady neobsahují odpovídající úplný zkušební protokol ani číslo certifikátu. Je-li nutné doložit shodu, vyžádejte si příslušný protokol a hardwarovou revizi.
08 / PROJEKTOVÁ POPTÁVKA
Sdělte své požadavky na displej a požádejte o doporučení modelu, příslušný mechanický výkres a cenovou nabídku.
Dostupnost modelu, uvolnění výkresu, dodávaná konfigurace, dodací lhůta a obchodní podmínky se potvrzují v nabídce.
Kontaktovat tým EverGlory ↗DongGuan Ever Glory Photoelectric co., Ltd
admin@evergloryltd.com · evergloryltd.com
Režim kontroly: tento formulář připraví místní souhrn projektu. Neodesílá poptávku ani se nepřipojuje k serveru.