18,5-calowy przemysłowy monitor dotykowy NW02 do zabudowy
YL-GZNW02Q185TC-V1
Szklany front z obsługą dotykową do paneli urządzeń i kiosków. Porównaj trzy rozmiary Full HD i dobierz wersję do swojej obudowy.

Przegląd serii NW02
NW02 to rodzina trzech przemysłowych monitorów dotykowych Full HD do zabudowy, o przekątnych 18,5, 21,5 i 27 cali, przeznaczonych do paneli urządzeń, systemów HMI i wewnętrznych terminali samoobsługowych. Każdy model TC łączy LCD, dotyk PCAP, wejścia wideo HDMI/VGA, komunikację dotykową USB, zasilanie DC 12 V i rozstaw VESA 100 × 100 mm do współpracy z zewnętrznym komputerem lub sterownikiem. Dokumentacja mechaniczna i konfiguracje jasności różnią się w zależności od modelu.
01 / WYBÓR MODELU
Zacznij od rozmiaru, następnie porównaj jasność i temperaturę pracy. Dokumentacja mechaniczna jest dostępna dla 21,5 cala; pozostałe dwa rozmiary wymagają zatwierdzonego rysunku.
Zakresy jasności opisują specyfikację V1, a nie automatyczne ściemnianie ani potwierdzony stan magazynowy. Konfigurację i dostępność należy uzgodnić w ofercie.
02 / DOBÓR DO ZASTOSOWANIA
Wykorzystaj te scenariusze integracji do określenia wymagań. Przydatność zależy od wybranego modelu, urządzenia nadrzędnego i obudowy.
NW02 może pełnić funkcję interfejsu dotykowego z zewnętrznym komputerem lub sterownikiem do sterowania maszynami, obsługi urządzeń, wizualizacji procesów i konfiguracji. Aplikacja działa na tym zewnętrznym urządzeniu; HDMI/VGA przesyłają obraz, a USB obsługuje komunikację dotykową.
Porównaj kompaktowy układ 18,5 cala z interfejsami 21,5 lub 27 cali do informacji, nawigacji i obsługi transakcji.
Połącz wyświetlacz, powierzchnię dotykową i urządzenie nadrzędne w spójnym projekcie oraz zweryfikuj montaż przed wykonaniem oprzyrządowania.
Dokumenty NW02 V1 nie podają stopnia ochrony IP. Wyższa luminancja nie potwierdza przydatności do pracy w deszczu, mycia strumieniem wody ani nieosłoniętego montażu na zewnątrz.

03 / INTEGRACJA MECHANICZNA
Szklany front oraz tylna płyta i osłona z blachy.
Seria NW02 jest opisywana jako bezramkowa. Dotyczy to wyglądu frontu, a nie zerowej szerokości obrzeża wyświetlacza. Obrys szkła, obszar widoczny i układ mocowania należy rozpatrywać jako jeden zespół.
Wymiary zewnętrzne modelu 21,5 cala według V1 wynoszą 516 × 311 × 44,5 mm. Rozstaw VESA nie jest wymiarem otworu montażowego. Przed zatwierdzeniem obudowy sprawdź tolerancje, głębokość wkręcenia śrub, promień gięcia kabli i wentylację z tyłu.
Sprawdź dokumentację mechaniczną modelu 21,5 cala ↗POŁĄCZENIE Z URZĄDZENIEM NADRZĘDNYM
Modele TC to monitory współpracujące z zewnętrznym komputerem lub sterownikiem. Podłącz sygnał wideo, komunikację dotykową i zasilanie do właściwych interfejsów.
Złącze zasilania DC 5521. Zgodność z systemem operacyjnym urządzenia nadrzędnego i wymagania dotykowe aplikacji należy potwierdzić dla dostarczanej konfiguracji.

04 / PORÓWNANIE TECHNICZNE
Poniższe wartości pochodzą ze specyfikacji TC V1 trzech kompletnych urządzeń. Dane elementów wyświetlacza nie zastępują danych całego monitora.
| Parametr | 18,5″YL-GZNW02Q185TC-V1 | 21,5″YL-GZNW02Q215TC-V1 | 27″YL-GZNW02Q270TC-V1 |
|---|---|---|---|
| Rozdzielczość | 1920 × 1080 | 1920 × 1080 | 1920 × 1080 |
| Luminancja¹ | 300–1000 cd/m² | 300–1000 cd/m² | 300 cd/m² |
| Kontrast | 1000:1 | 1000:1 | 1000:1 |
| Kąty widzenia² | 89 / 89 / 89 / 89° | 89 / 89 / 89 / 89° | 89 / 89 / 89 / 89° |
| Czas reakcji wyświetlacza | 14 ms | 14 ms | 14 ms |
| Czas reakcji dotyku | ≤5 ms | ≤5 ms | ≤5 ms |
| Temperatura pracy | −20 … 70°C | −20 … 60°C | 0 … 50°C |
| Temperatura przechowywania | −20 … 70°C | −20 … 60°C | −20 … 60°C |
| MTBF LCD³ | 50000 h | 30000 h | 30000 h |
| Maksymalny pobór mocy podczas pracy | ≤40 W | ≤40 W | ≤40 W |
| Rozstaw mocowania VESA | 100 × 100 mm | 100 × 100 mm | 100 × 100 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szer. × wys. × gł. | Nieudostępnione w V1 | 516 × 311 × 44,5 mm | Nieudostępnione w V1 |
| Dokumentacja mechaniczna | Rysunek 2D oczekuje na opracowanie | Wymiary i rysunek 2D zawarte w V1 | Rysunek 2D oczekuje na opracowanie |
¹ Potwierdź w ofercie dostarczaną konfigurację jasności. Dla modelu 27-calowego podano 300 cd/m².
² Źródło podaje cztery kierunkowe kąty widzenia bez określenia ich kolejności.
³ MTBF LCD jest parametrem ze specyfikacji źródłowej, a nie okresem gwarancji ani deklaracją trwałości całego systemu.
Masa netto pozostaje do ustalenia we wszystkich trzech dokumentach V1. Nie podano wymiarów zewnętrznych modeli 18,5 i 27 cali.
1 monitor · 1 zasilacz · kabel zasilający 1,8 m · kabel HDMI 1,8 m · kabel USB 1,5 m
Potwierdź przy zamówieniu typ wtyczki, ostateczny zestaw kabli i ewentualne akcesoria montażowe.
05 / JAKOŚĆ I DOKUMENTACJA TECHNICZNA
Oprzyj przegląd projektu na wybranym sprzęcie, zatwierdzonym rysunku i odpowiedniej dokumentacji badań.
Zapoznaj się z informacjami o jakości i badaniach EverGlory, a następnie określ kryteria kontroli i dokumenty potrzebne dla Twojego zastosowania NW02.
Zobacz informacje o jakości i badaniach ↗ · Materiał referencyjny po angielskuSprawdź podejście do jakości produkcji i identyfikowalności. Uzgodnij model, konfigurację i zapisy kontroli z wymaganiami zakupowymi.
Zobacz identyfikowalność produkcji ↗ · Materiał referencyjny po angielskuSpecyfikacje V1 podają EN55032 Class A oraz ESD ±4 kV przy wyładowaniu kontaktowym / ±8 kV w powietrzu, kryterium B. Zapisy te nie zastępują pełnego raportu z badań ani certyfikacji. W razie potrzeby poproś o odpowiednie dokumenty dla dokładnej rewizji sprzętowej.
06 / DOKUMENTACJA DO POBRANIA
Pobierz angielskie opracowanie techniczne NW02 do porównania modeli, planowania połączeń i sprawdzenia udokumentowanego obrysu modelu 21,5 cala.
Opracowanie: DongGuan Ever Glory Photoelectric co., Ltd. Źródło techniczne: dokumenty V1 poszczególnych modeli. Angielskie opracowanie zbiorcze: EN1, październik 2026. Wersja opracowania nie zmienia wersji specyfikacji źródłowej.
18,5 · 21,5 · 27 cali
Dane modeli, stan dokumentacji i uwagi dotyczące integracji
07 / PYTANIA DOTYCZĄCE DOBORU
Odpowiedzi oparte na dokumentach modeli i kwestiach integracyjnych, które pozostają w nich otwarte.
NW02 to seria przemysłowych monitorów dotykowych ze szklanym frontem, przeznaczona do paneli urządzeń i integracji z obudową. Trzy modele TC łączą LCD Full HD z dotykiem pojemnościowym; aplikację obsługuje zewnętrzny komputer lub sterownik. Dobierz model według przekątnej, jasności, temperatury pracy i dopasowania mechanicznego.
Rodzina NW02 jest w ofercie określana jako bezramkowa ze względu na wygląd szklanego frontu. Nie oznacza to zerowej szerokości obrzeża ani samego otwartego modułu LCD. Potwierdź obrys szkła, widoczny obszar ekranu, sposób montażu i otwór w obudowie na podstawie rysunku mechanicznego wybranego modelu.
Specyfikacje V1 poszczególnych modeli obejmują monitory 18,5, 21,5 i 27 cali. Dokument V1 dla 21,5 cala zawiera obrys 516 × 311 × 44,5 mm i rysunek 2D. W dokumentach dla 18,5 i 27 cali rysunek 2D oznaczono jako oczekujący na opracowanie i nie podano wymiarów zewnętrznych. Przed ostatecznym ustaleniem montażu potwierdź zatwierdzenie dokumentacji mechanicznej i możliwość zamówienia.
Nie. Specyfikacje V1 dla 18,5 i 21,5 cala podają 300–1000 cd/m², a specyfikacja V1 dla 27 cali — 300 cd/m². Wymaganą luminancję i dostarczaną konfigurację należy uzgodnić w ofercie. Zakres nie potwierdza automatycznej regulacji jasności ani dostępności magazynowej.
Użyj HDMI lub VGA do obrazu, USB do komunikacji dotykowej oraz DC 12 V przez złącze zasilania DC 5521. Specyfikacje TC opisują monitory dotykowe, a nie komputery typu all-in-one. Potwierdź system operacyjny urządzenia nadrzędnego, prowadzenie kabli i wymagania dotyczące sterowników dotyku dla rzeczywistej aplikacji.
Wszystkie trzy specyfikacje V1 podają rozstaw VESA 100 × 100 mm oraz montaż ścienny, zabudowę od wewnątrz i od zewnątrz. Rozstaw otworów VESA nie jest wymiarem wycięcia w panelu. Przed produkcją potwierdź pełną geometrię montażu, szczegóły mocowań, wolną przestrzeń z tyłu i rysunek obudowy.
Trzy specyfikacje V1 kompletnych urządzeń nie podają stopnia ochrony IP. Każdy montaż narażony na takie warunki wymaga oceny uszczelnienia obudowy, odprowadzania wody, kontroli kondensacji i projektu cieplnego. Sama jasność nie potwierdza wodoszczelności ani przydatności do nieosłoniętej pracy na zewnątrz.
Dokumenty źródłowe podają dotyk pojemnościowy, komunikację USB bez instalacji sterownika oraz czas reakcji dotyku nieprzekraczający 5 ms. Nie określają działania w rękawicach ani przy mokrym ekranie, liczby jednoczesnych punktów dotyku, klejenia optycznego ani konkretnych wersji systemów operacyjnych. Takie wymagania należy uwzględnić w przeglądzie zastosowania.
Każda lista pakunkowa V1 obejmuje jeden monitor dotykowy, jeden zasilacz, kabel zasilający 1,8 m, kabel HDMI 1,8 m i kabel USB 1,5 m. Potwierdź ostateczny zestaw kabli, typ wtyczki i akcesoria montażowe przy zamówieniu.
Specyfikacje V1 podają EN55032 Class A dla emisji promieniowanej oraz poziomy ESD ±4 kV przy wyładowaniu kontaktowym i ±8 kV w powietrzu, kryterium B. Są to zapisy specyfikacji; dostarczone dokumenty nie zawierają odpowiedniego pełnego raportu z badań ani numeru certyfikatu. Jeśli wymagane są dowody zgodności, poproś o właściwy raport i rewizję sprzętową.
08 / ZAPYTANIE PROJEKTOWE
Przekaż wymagania dotyczące wyświetlacza, aby uzyskać pomoc w doborze modelu, odpowiedni rysunek mechaniczny i ofertę.
Dostępność modelu, zatwierdzenie rysunków, dostarczana konfiguracja, termin realizacji i warunki handlowe są potwierdzane w ofercie.
Skontaktuj się z zespołem EverGlory ↗DongGuan Ever Glory Photoelectric co., Ltd
admin@evergloryltd.com · evergloryltd.com
Tryb weryfikacji: formularz przygotowuje lokalne zestawienie projektu. Nie wysyła zapytania ani nie łączy się z serwerem.